.

.

Генерички соодветна Замена во Светот AC Адаптер за Полнач за Nady АД 0920R DPX411452 Кабелот за Напојување Адаптер за Полнач Жица SMPS

Генерички соодветна Замена во Светот AC Адаптер за Полнач за Nady АД 0920R DPX411452 Кабелот за Напојување Адаптер за Полнач Жица

DEN 154.56

Количина на стоки
Това е достапна

Висок Квалитет Замена Полначот Дел.Со текот на Напон и Струја за Заштита.AC 110 V-220 V Широк Меѓународен Патнички Напони на Текст.Сосема Нов Висок Квалитет на Генерички соодветна Замена во Светот AC Адаптер за Полнач За NADY АД 0920 R DPX411452 Кабелот за Напојување адаптер за полнач жица SMPS.

Основните својства

Додатоци на производот