.

.

USB C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер,CUNBANZ Тип C до 3.5 мм Помошен Адаптер Конвертор Најлон DAC Кабел Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 10 S21 S20 S10Pixel 4/3/2 XL Huawei P30 P20 Мате 20

USB C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер,CUNBANZ Тип C до 3.5 мм Помошен Адаптер Конвертор Најлон DAC Кабел Компатибилен со Samsung

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вграден-во високо-квалитетни Realtek DAC со висока резолуција чип, USB C до 3.5 mm џек за слушалки конвертор, ви обезбеди со стерео опкружувачки звук, дозволува до 96khz-24bit Hi-Fi звук и други 16-bit/48 Khz.Оваа компактна usb-c до помошен адаптер време е да уживате во најновите музички плејлисти, лесно одговара на вашата слушалки, слушалки, звучници, и стерео во автомобил.Исто така, поддржува слушате музика и да одговорите на телефонски повик.(ЗАБЕЛЕШКА : Calling функција може да не работи за телефон со 3,5 mm џек,функциите на жица контрола и calling нема да работи.CUNBANZ usb c до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер поддржува повеќето паметни телефони со usb c порта, како што се Samsung Галакси S21 S20 Ултра S20+ Пиксели 4/3/2 XL Белешка 20 10 Плус, Другар 30 20 10 про、P30 P20、Еден Плус 6 T 7 про и повеќе тип-c паметни телефони без 3,5 мм џек.Овој USB-C до џек за слушалки адаптер се направени од издржлив алуминиум конектор и плетенка јаже со посебен слој, повеќе здрав и отпорност на корозија.Со помош на вирус дизајн, овој адаптер може да издржи 15000+ наведнуваат тестови, што го прави овој adpter многу повеќе издржливи.Ние обезбедуваме овој USB C до 3.5 мм Џек со 12 Месеци Гаранција.Ако имате било какви прашања за пошти о текот на користење, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди решенија во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот