.

.

Сол & Солена Тетоважа Отстранување Aftercare Инструкции Разгледници | 50 Пакет | Големина 2x3.5 инчен Бизнис Големина Картичка | Безбедно Тетоважа Осветлување Отстранување

Сол & Солена Тетоважа Отстранување Aftercare Инструкции Разгледници | 50 Пакет | Големина 2x3.5 инчен Бизнис Големина Картичка |

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

ОНА што СТЕ КУПУВАЊЕ : Овој оглас производ вклучува физички печатени паричникот големина картички.ЗОШТО да се КУПИ : Како на услуги нудат тетоважа отстранување треба најдобар aftercare инструкции со што повеќе детали, како е можно!Имајќи ги печатат на овој убав квалитет картичка акции го прави тоа дури и повеќе шанси вашите клиенти ќе ги задржат своите инструкции и прочитајте ги целосно.Сакаме да видиме како ќе ја додадете нашата картички на вашата aftercare колекции, случаи, комплет кеси, почетокот колекции, и прикажување на нив со вашиот организаторите!.Големина е 2 х 3.Дизајнот е бела картичка со црн текст.мат карта на акции хартија.5" инчи, секој бизнис картичка е отпечатена на дебели премиум 14 pt.

Основните својства

Додатоци на производот