.

.

Airbrush Чистење Комплет Jaywayne Airbrush Чистење Стакло средства за Чистење Тенџере со Носителот и Филтер за Воздух Мат,Airbrush Cleaning Tool Сет со Чистење Млазницата Игли Четка,Airbrus

Airbrush Чистење Комплет Jaywayne Airbrush Чистење Стакло средства за Чистење Тенџере со Носителот и Филтер за Воздух Мат,Airbrush

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

4 Поставете Airbrush Спреј за Чистење на Полнење : Лесно да се отстрани спреј во боја од е тешко да се постигне места на спреј пиштоли, спреј оружје или било какви други мали отвори кои треба да бидат исчистени, како што се млазници, воздух капи, боја чаши.Висок Quatily : квалитетот на airbrush чистење на собата е голема.Тоа е издржлив и одговара на повеќето airbrush модели.Пакетот Вклучува : 1 Pcs стакло средства за чистење тенџере со носителот и, 5 Pcs чистење игли,5 Pcs најлон четки,1 Pcs златна млазницата се мијат игла алатка.Лесен За Употреба, вметнување на еден вклучени филтер влошки во филтер цевка,Пополнете тегла 1/4 полн со вода и затворете го поклопецот,Додадете растворувач на вашиот airbrush е боја на чашата и спреј преку гумени пристаништето во капакот, испирање на пигмент од четка и во тенџере.Чистење Млазницата Игла : млазницата игла е идеален за расчистување далеку блокади предизвикани од сушен боја,тоа може да го направите вашиот млазницата врати во совршена состојба со внимателна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот