.

.

PointZero Една Акција 4oz Св-Feed Airbrush за Поставување .3мм Млазницата

PointZero Една Акција 4oz Св-Feed Airbrush за Поставување .3мм Млазницата

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Премиум квалитет : Оваа прецизност направена Point Zero Airbrush сет карактеристики на св-feed 4 унца пластични боја чаша со vented завртка-на ззп.Напредна контрола : Оваа единствена акција, внатрешна-микс airbrush има пре-инсталиран 0.3 mm млазницата (тл), млазницата капа, е потребно и за отстранлив игла капа за косата да 2.5" спреј шема.Заградени сет : Вклучува Point Zero Airbrush, бодликава црево конектор, млазницата клуч и настава на состојба.Лесен-за-користење : Овој мулти-цел airbrush е наменета за двете почетници и напредни кориснички.Тоа може да се користи за модели, занаети, авто & циклус графика, taxidermy, фото ретуширање, маици, мурали, ликовната уметност & илустрации и повеќе. 7 Бонус airbrush водичи : Како бонус, вклучува пристап до 7 ексклузивни е-Книга airbrushing водичи : Топ 8 Торта Airbrushing Совети, Водич за Airbrush Торта Декорирање, Развивање на Основни Уметнички Вештини, 10 Суштинско значење Airbrushing Совети, Airbrushing Удари и Техники, Airbrush Чистење Прирачник, а Airbrush Букви Водич.Point Zero Airbrush. 4 Унца Пластични Боја Првенство.Бодликава Црево Конектор.Млазницата Клуч.Настава На Состојба.Топ 8 Торта Airbrushing Совети.Водич за Airbrush Торта Декорирање.Развој На Основните Уметнички Вештини. 10 Суштинско Значење Airbrushing Совети.Airbrushing Удари и Техники.Airbrush Чистење Прирачник.Airbrush Букви Водич.

Основните својства

Додатоци на производот