.

.

Миа Тајна Покрие Прав 3 Pc Сет - Розова/Беж/Роуз 4 мл

Миа Тајна Покрие Прав 3 Pc Сет - Розова/Беж/Роуз 4 мл

DEN 1652.64

Количина на стоки
Това е достапна

Одлично за лична и професионална употреба.Лесно и Нерви слободно да се користи.Се користи за да се прошири на заноктиците и покривање на природни нокти.Одлично за на доградба на Акрилни нокти уметност.Миа тајна производи ви остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Маска прав од Миа Тајна достапни во боите Беж, Роза, Розова, и Голи Руменило.Формулата е идеална конзистентност, активирање време, и лепливоста за долготрајни ноктите.Се користи за да се прошири на заноктиците и покривање на природни нокти.Достапни во 1/2 мл., 1 мл., и 2 мл.големини.

Основните својства

Додатоци на производот