.

.

Под Оклоп Мажите Основни 10 Шорцеви

Под Оклоп Мажите Основни 10 Шорцеви

DEN 716.16

Количина на стоки
Това е достапна

100% Polyster.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Издржливи текстура поврзана ткаенина е тешко, но дише.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Mesh страна џебови.Inseam : 10".Издржливи текстура поврзана ткаенина е тешко, но дише.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Mesh страна џебови.Inseam : 10".Не лагер.

Основните својства

Додатоци на производот