.

.

Raroauf женски Спортски Skorts Лесни Активни Здолништа со Шорцеви Работи Тенис и Голф Тренингот Мини Здолниште со Џебови

Raroauf женски Спортски Skorts Лесни Активни Здолништа со Шорцеви Работи Тенис и Голф Тренингот Мини Здолниште со Џебови

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% полиестер,8% spandex.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Жените активни здолништа : Материјал : 92% полиестер,8% spandex,висок квалитет.Атлетик skort здолништа-Рака мие или machin се мијат, висат сува.Skorts здолништа за жени : Влага Транспортен Систем - фитили далеку пот брзо за да се задржи суво и ладно.Женска тенис здолниште џебови : Secure & удобно две слој - здолниште надворешниот и шорцеви внатрешно, можете да уживате во вашите спортски без грижи.двоен слој во облик на триаголник gusset се избегнува возење до & pinching, го подобрува вашиот опсег на движење.Жената е во Бело Активен Спортски Skort Против Брзо Сува Розова Шорцеви Дише Работи Тенис и Голф Црна Тренингот Здолниште со Џебови,женски Спортски Здолништа,женски Спортски Skorts,Жените Голф Здолништа & Skorts.Голф здолништа за жени : Широк еластична корселе, приклучок за Слушалки кабел дупка & мрежа џебови.Лесни, Навремено отпорни, Удобен за носење.Разноврсна дизајн, Совршена за трчање, голф, возење велосипед, одбојка, тенис, пешачење, одење, фитнес вежби, било активности на отворено или дневни секојдневен носат.

Основните својства

Додатоци на производот