.

.

Skechers Жените Gowalk Висока Waisted Skort

Skechers Жените Gowalk Висока Waisted Skort

DEN 453.12

Количина на стоки
Това е достапна

88% Најлон, 12% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.GOFLEX карактеристики мека "памук-како" рака се чувствуваат и мат финиш. 88% Најлон, 12% Spandex.Mesh надеж : 92% Полиестер, 8% Spandex.High-waisted.Надворешноста странични џебови.На Skechers GOWALK Висока Waisted Skort е лесен, и правилно accentuates вашите средства без зачестеноста и возење, додека ти си најактивен.Двоен слој компресија висока waisted корселе обезбедува удобен, природно се вклопуваат со многу покриеност додека виткање и истегнување. 16" Inseam од центар со 4" Лагер inseam.

Основните својства

Додатоци на производот