.

.

UXZDX Нови Лето машка Маица машки Костум, Неврзан Шорцеви Sweatshirt Мажите Спортски машка Облека (Боја : Црна, Големина : XXXXXL Код)

UXZDX Нови Лето машка Маица машки Костум, Неврзан Шорцеви Sweatshirt Мажите Спортски машка Облека (Боја : Црна, Големина : XXXXXL

DEN 3502.08

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа е направен од високо-квалитетни материјали доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба.Елегантен и модерен дизајн, да те направи повеќе привлечна.Во комбинација со вашите омилени панталони.Секојдневно, одмор, бизнис, свадба, забава.Применливи сезона : Летни.Тоа е направен од високо-квалитетни материјали доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба.Елегантен и модерен дизајн, да те направи повеќе привлечна.Во комбинација со вашите омилени панталони.Секојдневно, одмор, бизнис, свадба, забава.Применливи сезона : Летни.Име : Мажите Set Material : polyesterstyle : Casual Applicable сезона : summer Collar : o neck Pants затворени : drawstring Sleeve долг (cm) : short Gender : Men Please провери димензија табела внимателно пред купување на производот.белешки : 1. За рачни мерења, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.2. Поради причината на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само продаваат на примарниот производ, другите не се продаваат.Тоа изгледа многу таписерии и има различни стилови.

Основните својства

Додатоци на производот