.

.

Африкански Облека за Неколку 2 Компјутери Set Dashiki Мажите Одговараат Кошула и Панталона и Жените Jumpsuit Африкански Boubou Љубители Облека

Африкански Облека за Неколку 2 Компјутери Set Dashiki Мажите Одговараат Кошула и Панталона и Жените Jumpsuit Африкански Boubou Љубители

DEN 1008.00

Количина на стоки
Това е достапна

Копче затворање.Ова е африкански стил неколку облека,анкара мода флорални восок за печатење на ткаенина,nonelastic;Овој африкански жени jumpsuit користи асиметрија,исклучување треба да и тенок дизајн,Покажува мода,секојдневен,секси и спорт стил;мажите dashiki одговараат користете комбинација занает,Покажуваат личност, модата; исполнат мулти occassion треба.погоден четири сезони.Ве молиме, напишете мажите и жените големина од пораката;Оваа Африканска облека поддржува персоналните прилагодување;продавницата се фокусира на Африкански стил, мода и облека.Прилики : Случајни Улица,Канцеларија,Африкански Фестивал, Вечер партија,Свадба, Дневна, Роденден, Забава итн.Содржини : 2 компјутери set (одговараат мажи и жени jumpsuit); Availabe големина : XS - 6 XL(ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да одржи ред;Има можеби малку толеранција разликата се должи на рачно мерење);средба плус големина треба.Медицинска настава : Користете благ детергент за перење или професионална сува чиста услуга;не кајгана;Железо кога е сув.Опис : Предмет Тип 1 : Неколку clothes Item Тип 2 : Африкански печатење на облека за couple Item Тип 3 : Африкански стил љубовници outfit Item Тип 4 : Африкански boubou мажите и women Pattern : Анкара флорални printed Decoration : Асиметрија,patchwork Collar : Off should Sleeve стил : Long Closure : Button Silhouette : Slim Occassion : Случајни,Канцеларија,Party Style : Африка style Content : 2 парче sets Elasticity : noner Please обезбеди мажите е големина,жените големина од пораката;Во прилог,облека обезбеди лична изменуваат,ве молиме обезбедување на мерење на големина од пораката.

Основните својства

Додатоци на производот