.

.

Мачка Дрво Мачка Кула, 34.4 Инчи Мачка Дрво со Гребење Одбор, 2 Луксузни Condos, Мачка Кревет Дрво, Здрав и Лесен за да се Соберат, за Маче, Пет, Затворен Активност Релаксир?

Мачка Дрво Мачка Кула, 34.4 Инчи Мачка Дрво со Гребење Одбор, 2 Луксузни Condos, Мачка Кревет Дрво, Здрав и Лесен за да се Соберат,

DEN 1137.60

Количина на стоки
Това е достапна

Место на мачка стебло на рамни подни против вол агол.Материјал : P2 заштита на животната средина одбор +дебели сисал јаже + кадифен cloth Color : Gray Overall Големина : 16.Заштита на Мебел од Мачка Канџи : На гребење мислења се обвиткани со природни сисал да поттикне позитивни гребење однесување, совршен за вашите мачки да се изостри своите канџи, и уште поважно, тоа може да се заштити вашиот мебел, теписи, завеса, чевли и облека од гребнатини.Тие може да се види птици и верверички од погоре, се nap во станот, скокаат нагоре и надолу, си играат со играчки, или истражуваат околу замокот.Идеален за Енергетика Мачиња : Повеќеслојно мачка дрво проширува употребливи активност простор вертикално и нуди повеќе простор за домашни миленици да се искачи и да се истражуваат, помагање на мачки водат нивните тела, остварување на нивните мускули и развивање на рамнотежа се контролира и мачки флексибилност.Тоа не само што ги исполнува мачка е гребење на природата, но, исто така, се решава проблеми на мачка љубовници.Удобност и Забава за Вашата Мачка : Вашата мачка треба простор на сопствените да се одморат и да игра.Лесно да се Инсталира и Чиста : Со детални инструкции, тоа може да биде инсталиран брзо и лесно.Место на мачка дрво во добро вентилирани област по отпакувањето да се пушти мирис.Добро амортизирање бас, пространа куќи, сисал огради, трева рампи и деликатна топки ќе донесе многу на одмор и забава за вашиот маче.Мачката дрво кула е направена на повисоко кадифен материјали, па вашата мачка се чувствува мека и удобна во куќата.Тоа е големо дрво за мачки од сите големини.

Основните својства

Додатоци на производот