.

.

Виси Мачка во Кревет, Ресни Виси Мачка Кревет со Цвет Носителот, Мачка Замав Кревет Мачка Кафез Памук, Виси Јаже Мачка Куќа Мачки Играчка Tassel Кошница Tapestry

Виси Мачка во Кревет, Ресни Виси Мачка Кревет со Цвет Носителот, Мачка Замав Кревет Мачка Кафез Памук, Виси Јаже Мачка Куќа Мачки

DEN 247.20

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Ова може да се користи не само како ресни мачка hammock кревет, но исто така и како внатрешна декорација виси на ѕидот, на покривот или секаде каде што сакате да се откажам.【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Бохемски-стил мачка hammock, уникатен Пеперутка во облик на изглед, во комбинација со tassel привезоци, различни од вообичаените практични мачка гнездо, оваа мачка кревет е стилски и едноставен, опремени со ткаени мат и меки мат подлога, обезбедување удобно живеалиште за мачки , исто така да додадете контакт на убавината на домот.Ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро да ви даде најдобар можен.

Основните својства

Material:
rope
Color:
White Size (W x H)
1 piece x cat hammock (without mat) :
1 x wooden stick :
Note:
1. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
2. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
After-sales service:
If you have any suggestions or questions about the product, you can contact us. We will solve the problem as soon as possible to give you the best possible.

Додатоци на производот