.

.

Мачка Кула, 34.4 Инчи Мачка Дрво со Гребење Одбор, 2 Луксузни Condos, Мачка Дрво Куќа, Здрав и Лесен за да се Соберат, за Маче, Пет, Затворен Релаксирачка Активност

Мачка Кула, 34.4 Инчи Мачка Дрво со Гребење Одбор, 2 Луксузни Condos, Мачка Дрво Куќа, Здрав и Лесен за да се Соберат, за Маче, Пет,

DEN 1144.80

Количина на стоки
Това е достапна

На цврстата структура, избалансиран дизајн и здрав база ќе се осигура безбедноста на вашиот крзно бебето и да се забавуваат од оваа мачка застане.Повеќе Забава за Изведба : 2 гребење мислења се наредени со природни сисал јажиња е совршен за вашите мачки до нула и да се изостри своите канџи, не гребење вашиот мебел повеќе!Кои, исто така, развива позитивен гребење навика, да ги задржи вашиот автомобил активни оваа мачка дрво овозможува на вашата мачка се повеќе активни.Ruggedness е Безбедно : секогаш стави стабилност на прво место.Тоа е големо дрво за мачки од сите големини.Мачките ќе сакаат нивниот нов замок!Крзно топката може да се силно реагираат на мачиња' движења и ги привлече нивното attention The столбовите се покриени со природни сисал јаже.Со оваа мачка кула, вашата мачка ќе станат поактивни наместо на спиење во текот на целиот ден.Тие може да се види птици и верверички од погоре, се nap во станот, скокаат нагоре и надолу, си играат со играчки, или истражуваат околу замокот.Тоа им помага на мачки водат нивните тела, остварување на нивните мускули и развивање на рамнотежа контрола и флексибилност.Мулти-функционална Активност Центар : 3-слој мачка кула карактеристики dens, гребење мислења и виси играчки за повеќе форми на игра и релаксација.8"Товарот : 44 LBSNeed да се соберат : Yes Notes : Ставете ја вашата мачка дрво далеку од влажни средини.Светло сива мачка качување рамка, исто така, ќе одговара на мебел во вашата соба.Материјал : P2 заштита на животната средина одбор +дебели сисал јаже + кадифен cloth Color : Gray Overall Големина : 16.Вашиот маче може да се користат за да се искачи, скок, се водат и младоженецот своите канџи.

Основните својства

Додатоци на производот