.

.

MEIHONGTU Мачка Качување Рамка 20 Инчи Стабилна Симпатична Сисал Мачка Кула Леопард Печатење

MEIHONGTU Мачка Качување Рамка 20 Инчи Стабилна Симпатична Сисал Мачка Кула Леопард Печатење

DEN 480.00

Количина на стоки
Това е достапна

Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат.Супериорен материјали обезбедува добар квалитет, стабилност и безбедност.Тој нуди забава простор за мачки.Јагниња волна прави оваа мачка кула меки и удобни за користење.Кул милениче алатка за пријатен мачки.Вовед : Мачка кула е модерен милениче алатка за обезбедување пространа соба каде мачките може целосно да уживате во себе.Она што особено го препорачуваме денес е само нашата M34 20" Стабилна Симпатична Сисал Мачка се Искачи Носителот Мачка Кула!За мачка кула дизајн, стабилност е од пресудно.Нашата мачка кула тука, усвојување висока класа дрво, меч јаже и премиум јагниња волна, обезбедува одлична трајност и удобност.Тоа им овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да останат stably.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки!Спецификации : 1. Димензии : (11.81 x 11.81 x 19.69)" (L x W x H)2. Модел : Леопард Print3. Модел : M344. Големина : 20"5. Материјал : Дрво & Меч Јаже & Високо-одделение Јагниња Wool6. Тежина : 88.19 оз Пакетот Вклучува : 1 x M34 20" Сисал Мачка се Искачи Дрвја Мачка Играчки Леопард Print1 x Пакет на Завртки.

Основните својства

Додатоци на производот