.

.

Melissa & Даг К е Децата Музички Дворови Коцка Образовни Бебе Играчка

Melissa & Даг К е Децата Музички Дворови Коцка Образовни Бебе Играчка

DEN 2013.60

Количина на стоки
Това е достапна

Crinkling, обработени, животно-звуци мека блок.Вклучува здрав текстура прстен, заврзана ознаки, crinkly цветни ливчиња и табови, а дете-тешки пластични огледало.Притиснете го копчето за животни' noses да се слушне животински звуци 4 жив мелодии!.Дел од Melissa & Даг К е Детска линија на раните развојни играчки.Одлично за овие вештини : чувствителен, фината моторика, бруто мотор, логично, креативни, јазични, емоционално, на комуникација, на самодоверба.Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Основните својства

Додатоци на производот