.

.

WolVolk Образовни Деца Деца Бебе Играчка Музички Активност Коцка Игра Центар со Светла, Многу Функции и Вештини за Учење и Развој

WolVolk Образовни Деца Деца Бебе Играчка Музички Активност Коцка Игра Центар со Светла, Многу Функции и Вештини за Учење и Развој

DEN 1127.52

Количина на стоки
Това е достапна

МУЗИЧКИ ЗАБАВА.Промовирање на креативноста и потпрена на забава, на Wol Vol Музички Активност Коцка помага на децата да се подобри око-рака координација, додека зајакнување на нивните фината моторика, критичко размислување и вештини за решавање проблеми во исто време.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА.Со шест страни и 15 различни активности, Wol Vol Музички Активност Коцка ќе се задржи малку оние кои се работно ангажирани за време на крајот.БЕСКРАЈНА ЗАБАВА.На забавата нема крај!.УЧЕЊЕ АЛАТКА.Во комбинација со светла, музика и звучни ефекти, оваа активност коцка има се што детето може само да се замисли.Секоја играчка е стручно направена со користење на високо-квалитетни материјали, тестирани за да се обезбеди долготрајна издржливост и безбедна игра за вашето драгоцено малечки.

Основните својства

Додатоци на производот