.

.

MASTECH 16 Инчен Тешки Алатка Торба 16X11X3 се вклопува 13 лаптоп W/3 Џебови за DMM Рамо, Рака

MASTECH 16 Инчен Тешки Алатка Торба 16X11X3 се вклопува 13 лаптоп W/3 Џебови за DMM Рамо, Рака

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Висок-квалитет најлон материјал за да се обезбеди добра цврстина и трајност.Максимална тежина капацитет може поддршка до 10 килограми.Прилагодливи рамо ремени за носење лесно и удобно.Погоден за изведувачот, столар, мајсторот, електричар, итн.Преносни со вршење на рачки.Опис : Нашата алатка торба е добар партнер за монтери и поправка техничари.Оваа алатка торба е опремен со 3 џебови и 15 различни големини на слотови за мали алатки, во конфигурации за спроведување на различни алатки и делови.И тоа е изградена на вода, отпорна на најлон, кој е издржлив за да биде вашата долго време избор.Тоа е широко се користат во HVAC, кабелска телевизија, вмрежување мајсторот.Спецификации : Боја : Зелена (Како Слика Show) Материјал : отпорен на вода Најлон Производ Димензија : 16" x 11" x 3" (L x W x H) Тежина Капацитет : 10 кг Нето Тежина : 1.5 кг Пакет вклучува: 1 x Алатка Торба.

Основните својства

Додатоци на производот