.

.

Bastex Мулти Цел Алатка Торба Носи со Прилагодливи Рамо, Рака. 15 инчи Широка Уста Отворањето со 14 Посебна Џебови. Отпорен на вода и Совршен за Handyman, Electricians и Plumbers

Bastex Мулти Цел Алатка Торба Носи со Прилагодливи Рамо, Рака. 15 инчи Широка Уста Отворањето со 14 Посебна Џебови. Отпорен на вода

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

✅ОПШТА ЦЕЛ : Оваа тешка најлон повеќенаменски мека страна алатка торба се користи во различни прилагодувања.Тоа може да се користи за извршување на повеќето мали до средни поправка на предмети.Со повеќе џебови ќе можат да носат разни предмети со леснотија и организација. ✅ИЗГРАДБА : Најлон надворешноста со пластичен слој во внатрешноста го прави ова лесно да се чисти и отпорни на вода.Двоен слој на материјал околу сврзното стрес точки каде се справува и чантата се исполнат обезбеди за дополнителна заштита.Одликувајќи се со расклопна метал поддршка околу врвот со тешки двојна патент за затворање.Спорт на прилагодливи клипот за заклучување рамо, рака со оп-positional агол поставеност за да се обезбеди лесно носење во прилог на Лепенка поместена се справи со ремени. ✅ОРГАНИЗАЦИЈА : (6) Шест внатрешни џебови во внатрешноста на алатка торба и (8) поголем надворешните џебови овозможувајќи лесен пристап до објектите редовно се користи за време на поправки. ✅ЧЕСТА УПОТРЕБА ОБЛАСТИ : Автомобилската Поправка Handyman Линија Човек Electricians Водовод Патување Човек Електронски Мајсторот Кабел Работници Сателитски Техничар Телефонска Линија Човек Патот Страна Асистент Општи Поправка на Човекот. ✅ГАРАНЦИЈА : 30 Парите Назад/12 Месец Замена.Bastex Мулти-Цел Носење / Алатка Торба Содржината Материјал 6 Внатрешни Џебови Внатрешни Работи : Пластичен Слој 8 Надворешните Џебови Надворешноста : Најлон Ткаат 1 Заклучување На Рамо, Рака.

Основните својства

Додатоци на производот