.

.

Blummy Држачот на Книга за Носење Компатибилен со PM Тргување Картички, Носителот Албум Врзивно Компатибилен со 22 Премиум 18-Џеб Страници, 396 Картички (црвена и Бела)

Blummy Држачот на Книга за Носење Компатибилен со PM Тргување Картички, Носителот Албум Врзивно Компатибилен со 22 Премиум 18-Џеб

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : школка е направен од високо-квалитет СТП, трајни СТП водоотпорен и дамка-доказ, и печатени со уникатни модели.На здрав и мазна од страна на отворање патент е лесно да го отворите и затворите, и може да отвори 180 степени, што го прави полесно да се извади картичка од чантата.Уникатен дизајн : џеб листови се дизајнирани за наменска картички, така што на картички се фиксни внатре и лесно да се носат.На high-definition двоен слој за внатрешна страница ви овозможува јасно да се види на картички, може да се вчита сите картички на соодветна големина, опкружуваат картички во 360 степени, обезбедување на сеопфатни и подобра заштита на картички, и направи картички наредени во некој законски начин.Лесен за чистење : да се Должи на висок квалитет на СТП материјал, тоа значи дека дамки или вода дамки се полесно да ги исклучите, што го прави вашиот случај изгледаат како нови.Удобен за носење : картичката книга е рамен и мали, погодно за чување и го носат, и поради неговата водоотпорен дизајн, тоа е многу погодна за внатрешна или надворешна употреба.Спецификација на производот : надворешни димензии : 12.3*10.2*1.2 во; тежина : 865 грама.Погоден за ЧАСОТ ТЦГ картички, жонглирање опасни игри, монопол тргување игри со карти, десеттата етапа игри со карти, Drop Mix музика игра систем картички, холандски блиц игри со карти, безбол картички, кошарка картички и други покер игри.Тоа може да се одржи до 396 картички.(со исклучок на картички).

Основните својства

Додатоци на производот