.

.

ULTECHNOVO Алги Scraper за Аквариуми - 22Inch Должина Аквариум Cleaning Tool - Монтажни Ефективни Алги Чистење Стакло, Фабрика за Чистење со Четка

ULTECHNOVO Алги Scraper за Аквариуми - 22Inch Должина Аквариум Cleaning Tool - Монтажни Ефективни Алги Чистење Стакло, Фабрика за

DEN 575.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ги исклучите алги или други нечистотии без добивање на вашите раце влажни.Користете го овој едноставен и ефикасен чистење со четка за да се задржи вашата риба резервоарот чиста.Аквариум стакло scraper е компактен и мали димензии, лесно да се носат насекаде каде што сакате.Нејзините погодни за употреба во свежа вода и морски аквариум.Исплакнете и сува пред и по секоја употреба.Монтажни дизајн, должина може да се прилагоди слободно, е тешко да се постигне места и аглите.Опис на Овој кој се одвојува за чистење со четка е специјално дизајниран за чистење различни стаклените аквариуми.Со тоа, вие може да scrape исклучување алги или други нечистотии без добивање на вашите раце влажни.компактна и може да се носи со вас.Погоден за слатководни и морски аквариуми.Функција - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : ABS.- Големина : Околу 55 x 10cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Аквариум Стакло, Фабрика за Чистење со Четка Scrubber.

Основните својства

Додатоци на производот