.

.

Инвалидска количка Страна Торба со Пошта и Рефлексивни Мрачно Рачни Колички за инвалидска Количка Вокер Пошта Пешаци Електрични Скутери Мобилни Столчиња (Сива)

Инвалидска количка Страна Торба со Пошта и Рефлексивни Мрачно Рачни Колички за инвалидска Количка Вокер Пошта Пешаци Електрични Скутери

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

【ШИРОКА ПРИМЕНА】Количка торба има лесен за користење ремени кои се направени за да одговараат на повеќето за транспорт и мобилност уреди, вклучувајќи rollator, електрични рачни колички и многу повеќе и е погодна за инвалидски колички и скутери, на состанокот на вашата различни барања.Дополнително поместена рамо, рака им овозможува на кесата да биде лесно да се транспортира до и од количка.Инвалидска количка торба може да се користи за складирање на пијалоци и грицки, очила, електронски уреди и есенцијални лекови. 【СТАБИЛНА ДА се КОРИСТИ】Количка торба со цврста рака дава две точки на контакт со вокер да се закачите на торба за било вертикална поддршка за дополнителна стабилност.Функција : 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Количка торба придава со две лесно прилагодливи ремени, овозможувајќи да се одговара на сите стандардни инвалидски колички, bariatric инвалидски колички пешаци и транспорт столчиња за лесна инсталација на повеќето стандардни количка парапети.Две згодни надворешните џебови се обезбеди лесен пристап до секојдневните предмети, како што се пијалоци и грицки, очила, електронски уреди и повеќе. 【ПОГОДНО ДА се МИЈАТ】Количка торба е изградена со издржлив, лесен решетката ткаенина и е водоотпорен да се задржи содржината безбедно и сува.Две згодни надворешните џебови се обезбеди лесен пристап до секојдневните предмети, како што се пијалоци и грицки, очила, електронски уреди и повеќе. 【ПОГОДНО ДА се МИЈАТ】Количка торба е изградена со издржлив, лесен решетката ткаенина и е водоотпорен да се задржи содржината безбедно и сува.

Основните својства

Додатоци на производот