.

.

HSM-60 Jaguars МЗ-60R Модел

HSM-60 Jaguars МЗ-60R Модел

DEN 7656.00

Количина на стоки
Това е достапна

Рачно Изработени Дрвени Модел.Големи Господар Направена Модел.Многу детални со минимални decals.НИ Воен Пилот во Сопственост на Мал Бизнис.НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис.HSM-60 Jaguars МЗ-60 R Model Fly со HSM-60 Jaguars во овој страна направена од МЗ-60 R Модел.Секој модел е врежан од дрво и рачно насликани да обезбеди уникатно парче кое секогаш ќе биде богатство.Должина – 16 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот