.

.

AMBF WE50S24X8D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа EPDM О-Прстен/Запт

AMBF WE50S24X8D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

DEN 9017.04

Количина на стоки
Това е достапна

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Рејтинг : 50 Micron.End Cap & Заптивка : Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа EPDM О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Основните својства

Додатоци на производот