.

.

Godinger Гостин Крпа Послужавник - Даблин Прибирање, 12 x 8

Godinger Гостин Крпа Послужавник - Даблин Прибирање, 12 x 8

DEN 1680.00

Количина на стоки
Това е достапна

Даблин Кристал Колекција безвременски дизајн гостин крпа фах ќе збогатете го вашето соби за годините што доаѓаат.Димензии : 12" x 8".Од 1973 година Godinger специјализира во рачно изработени сребрени, pewter, кристал, од не ' рѓосувачки, и алтернативен метал giftware.Свадба од подароци, свеќници, barware, bakeware, чај поставува и рамки, сте сигурни да се најде совршен точка за некоја посебна прилика.Godinger производи се достапни во сите поголеми трговците на мало низ САД и Канада.Godinger Гостин Крпа Послужавник - Даблин Прибирање, 12" x 8".

Основните својства

Додатоци на производот