.

.

KUWEI Фен Држачот за Ѕид Организатор Полица Решетката за Бања,без Дупка Стап Лепило Ѕид Складирање Rack(Црна)

KUWEI Фен Држачот за Ѕид Организатор Полица Решетката за Бања,без Дупка Стап Лепило Ѕид Складирање Rack(Црна)

DEN 1896.00

Количина на стоки
Това е достапна

Предмет Тип : Фен За Складирање Решетката.Материјал : пластика.Големина : 97x101x51mm/3.8x3.9x2in.Боја : Бела, Црна(Опционално).Погоден : за облекување соба, купатило.Големина : 97x101x51mm/3.8x3.9x2in Quantity : 1 PCPackage Вклучува : 1 x Фен за Складирање Rack Item Тип : Фен за Складирање Rack Suitable : за соблекувалната, bathroom Material : plastic Color : Бела, Црна(Изборен)Инсталација метод : Лесна stickers Feature : Направен од премиум парична казна материјал, тој е здрав и сјајна, има тешки капацитет.Концизен и едноставен дизајн, лесно да одговара на повеќето домашни мебел стил.Со едноставно инсталирање на чекор", силно лепило, без дупчење.Применливи за тоалет, облекување соба или тоалет, лесно да се инсталира.Заштеда на простор и да ја задржите фен за коса, со цел, го направите вашиот дом чисти.Фен за Складирање Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот