.

.

Спирала Фен Носителот Стојат Коса Компресор Заградата Тоалет Тоалет

Спирала Фен Носителот Стојат Коса Компресор Заградата Тоалет Тоалет

DEN 1660.80

Количина на стоки
Това е достапна

Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL Или UPS-от да се служи.Време на испорака : 3-7 дена.Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Electronic Nova .Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Спирала Фен Носителот Стојат Коса Компресор Заградата Тоалет Тоалет Лесно да се одржи кука за практично складирање.Заштеда на простор и да ја задржите фен Помогнат на фенови за коса безбедна против вашиот ѕид Носителот Големина(L) X(H) : 12cm X5cm/4.72inch X1.96inch Носителот Дијаметар : прибл. 8cm/3.14 инчен Завртка Lenght : 1.5 cm/0.59 Месеци Лесно да ѕид за погодно за фен Одговараат за дома бања,хотел,и др Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : како што покажува Пакет Содржина : 1pcs фен носителот 3pcs завртки Белешки : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основните својства

Додатоци на производот