.

.

Крпа Бања Пешкир Четири Пакети од Чист Памук Меки и Удобни Возрасни Мажи и Жени Домаќинство Лицето Измијте Крпи (Боја : А, Големина : 72 * 34cm)

Крпа Бања Пешкир Четири Пакети од Чист Памук Меки и Удобни Возрасни Мажи и Жени Домаќинство Лицето Измијте Крпи (Боја : А, Големина

DEN 12149.04

Количина на стоки
Това е достапна

Добро брзо сушење и абсорпција на вода.Целосна и меки циклуси, униформа и уреден, мека и меки текстура.На ивица е едноставна и освежување, и бојата е свеж.Материјал : чист памук.Спецификација : Крпа : 72*34cm,100g.Добро брзо сушење и вода absorption Full и меки циклуси, униформа и уреден, мека и меки texture The ивица е едноставна и освежување, и бојата е fresh Material : чиста cotton Specification : Крпа : 72*34cm,100g Package вклучува : 4*towels1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Package вклучува : 1*бања пешкир.

Основните својства

Towel:
72*34cm,100g

Додатоци на производот