.

.

Назад Триење Крпа, Exfoliating Ракавици за Тело, Туш Ракавици Exfoliating за Жените, Бања Чистење Loofah Сунѓер, Нови 2021 Подарок Вредност Multipack-Пинк

Назад Триење Крпа, Exfoliating Ракавици за Тело, Туш Ракавици Exfoliating за Жените, Бања Чистење Loofah Сунѓер, Нови 2021 Подарок

DEN 95.76

Количина на стоки
Това е достапна

Exfoliating Ракавица Назад Scrubber, Exfoliating Назад Scrubber за Туш, Телото Чистење Алишта Мека Четка Exfoliating Ракавици Назад Scrubber, Разлиствам и Чистење на Кожата Опис : Име : Назад Крпа Четка Материјал : растителни влакна Боја : розова, сина, orange Package се вклучени : 1set (Назад scrubber*1, Туш Ракавици.Совршен за длабоки мускулни масажи вклучувајќи вратот и грбот.

Основните својства

Додатоци на производот