.

.

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

Платно Tote Торба Водоотпорен Најлон Мулти Џеб Рамо Кеси Лаптоп Работа Торба Наставник Чанти и Чанти за Жените & Мажи

DEN 597.60

Количина на стоки
Това е достапна

Голем капацитет : 14" x 5.1" x 13" пространа Торба за Лаптоп со повеќе прегради задржи вашите лични предмети на организиран и полесно да се најде, дури и на долго патување.На прилагодливи рамо, рака им овозможува удобно носејќи опции, и широк рака елиминира рамо замор.Ве молиме обрнете внимание на големината пред да го купат.Стилски дизајн : Добро притисне outlook со разумна внатрешни изградба чува оваа торба ќе се во форма за на век, тоа е Работа Tote Торба или неформални Чанта Патна Торба, тоа е ваш избор.Водоотпорен : Ние се применува со водоотпорен оксфорд најлон s разноврсна секојдневниот торба со повеќе џебови кои овозможува да ги чувате вашите essentials организиран и полесно да се најде.Можете да го однесе до канцеларијата со купови на датотека sturdily изградени со детални рационализација крои и целосно наредени со полиестер ткаенини.стилски и практична работа торба со повеќе поместена прегради и џебови.Голема торба дека може да се вклопат на 15 инчен лаптоп или таблет и Ipad и електрични акорди, во прилог на трудови и други essentials.Направен во тешки-должност отпорен на вода трајни платно, овој жените лаптоп работа торба додадете професионални & секојдневен изглед за секојдневна употреба.Стоп кои сакаат вашата торба имаше совршен џеб за едно нешто што секогаш ќе ги носите.Оваа duffel торба има интелигентна изградба со разновиден збир на џебови кои можат да се сместат само за ништо.Ние секогаш веруваат дека е вистински модерен нешто е за него & неа, и ги прави луѓето среќни кога тие добиле.Неверојатен подарок за луѓето околу вашата.

Основните својства

Додатоци на производот