.

.

Унисекс за Обновливи Лицето Маска USVI Ни Девствени Острови Дизајни Отворено Мода Лице Устата Покрие Balaclava Црна

Унисекс за Обновливи Лицето Маска USVI Ни Девствени Острови Дизајни Отворено Мода Лице Устата Покрие Balaclava Црна

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер. ✨Премиум Печатени Маска - 100% полиестер влакна;1 лице маска(5.9 инчи висок, 7.9 инчи широк)Моден Дизајн, Популарна Тв Серија, Вие И Вашето Семејство И Пријатели Ќе ви се Љубовта. ✨Стандард маска - соодветен за повеќето возрасни мажи, жени и деца.Анти-прашина половина лице заштита може да обезбеди сеопфатна заштита за вашето лице.Прилагодливи уво ремени може да ви обезбеди со удобно носење искуство. ✨Ова лице маска може да се заштити устата од прашина, загадувачи, полен, возило на издувните гасови, пасивното пушење, итн. ✨Креативни Лицето Декорација - Шарени и уникатна тема модели дизајн со визуелно привлечен, овој модерен неутрален декоративни маска може да направи да се издвојува во многу прилики. ✨Мултифункционален Лице Заштита - Оваа половина лице шамија може да се користи во различни прилики, како што се : риболов, кампување, планинарење, трчање, скијање, возење велосипед, мотоцикл, на училиште, на шопинг, качување, автобус итн. ❤На една големина одговара на сите дизајн со прилагодливи ремени им овозможува на сите да имаат удобен и дише искуство, без да се жртвува ефикасност.Вашето задоволство е наш приоритет! ❤Се соочуваат со маски Може да Биде Постојано се Чисти, Рециклира, Здравје И Заштита на Животната средина.Погоден За Повеќето Возрасни Мажи, Жени И Деца.

Основните својства

Додатоци на производот