.

.

Усна Smacker Crayola Течни Страна Пак, 0.45 Fl. Оз

Усна Smacker Crayola Течни Страна Пак, 0.45 Fl. Оз

DEN 228.00

Количина на стоки
Това е достапна

Bonne Бел најдобриот вкус засекогаш вкусна шарени.Crayola lip balm боички назад на училиште Банана Манија chapstick навлажнувачки усна сјај течни партија пакет пет Светулка црвено удар дива јагода plumsicle аквамарин magic green jelly bean.Crayola инспириран вкусови.Навлажнувачки, мазнење, мека сјај!.Пет-парче течни усна сјај за собирање тоа е сè што ви треба за совршено брилијантен насмевка.Вкусови се вклучени : Светулка црвено удар, диви јагоди, plumsicle, аквамарин магија, зелена jellybean Добредојдовте во светот на Усна Smacker!Истражуваат вкусот, бојата и дизајнот и да се најде на Усна Smacker што го прави да насмевка.Од 1973 година, ние да се стави насмевка на усните од целиот свет.Се надеваме дека нашите автентични вкусови, мириси и colorfully дизајнирани производи се направи среќни.Вкусот комбинации се бескрајни меша и натпревар да се најде на вашиот сопствен усна омекнување, насмевка индуцирачки, deliriously вкусни среќен момент.Потоа се повторува, повторува, повтори!.

Основните својства

Додатоци на производот