.

.

1974 Topps # 162 Бил Freehan Детроит Тигри (Бејзбол Картичка) ВФ Тигри

1974 Topps 162 Бил Freehan Детроит Тигри (Бејзбол Картичка) ВФ Тигри

DEN 36.00

Количина на стоки
Това е достапна

Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за која било Сметка Freehan фан!.Одлично за било Детроит Тигри колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.Еден Превозот Бесплатно - Без разлика колку картички - И повеќето наредби брод истиот ден!. 1974 Topps # 162 Бил Freehan Детроит Тигри (Бејзбол Картичка) ВФ Тигри.Деканот на факултетот за Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : B74 T 07 5333.

Основните својства

Додатоци на производот