.

.

Привремена Поправка На Заб Монистра, За Исчезнати Стоматолошки Пополнување Материјал Се Со Скршени Заби, Козметички Заби Избелуваат Забите Привремена Поправка На

Привремена Поправка На Заб Монистра, За Исчезнати Стоматолошки Пополнување Материјал Се Со Скршени Заби, Козметички Заби Избелуваат

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Користете тоа : ако постојат вистински заби.Користење на правото температура, па лесно можете да обликот на забите.Ако температурата е висока, материјалот е премногу мек, премногу тенка и не е лесно да се обликуваат.Ако температурата е премногу ниска, материјалот е премногу здрвени; ве Молиме да се обидете.Овој производ е безбеден : не-токсични и безопасно.Ве молиме не двоумете се да ги користат тоа.Нема посебен третман е потребно ако безгрижно проголта.Овој производ е degradable.Анализираните производи може да се метаболизира од телото.Не послужавник или alginate впечатоци се бара : Нема специјални алати или опрема кои се потребни.Повеќето клиенти се лесни за употреба и може да се создаде нов заб во минути.Сигурен материјал, безбедно и не-токсични, degradable, може да траат и по неколку месеци.Бидете сигурни дека протеза за заби може да ви помогне да се покрие заби кои недостасуваат.Можете да насмевка самоуверено и се лесни за чистење.Едноставно користење на четка за чистење на протезата заби.Практична примена : Козметички заб опфаќа може да бидат прикачени директно на забите.Тие се лесни за употреба.Тие може автоматски да се распушти, кога тие ја погоди топла вода, што е погодно за следната употреба.

Основните својства

Додатоци на производот