.

.

Еден Legging тоа Околу #Директорот - Кожа Хаштагот Блек Печ Врежани возач на камион Шапка

Еден Legging тоа Околу Директорот - Кожа Хаштагот Блек Печ Врежани возач на камион Шапка

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ова го прави голема капа за мажи или жени.Тоа може да биде големина за која било големина на главата е потребно и работи добро ако сакате лабава или тесни фитинг шапка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Предвремени затворање.ОНА ШТО Е ГОЛЕМИНАТА? - Ова е snapback случка со комплет дека е прилагодлив.Ова е одличен стилски и модерен начин да се направи изјава.УДОБНО И ПРИЈАТНО во Нашата мека структурирана средината на профилот snapback кожни patch возач на камион капа е 100% памук пред панели со 100% полиестер мрежа назад панели.Дизајнот на сликата е изгорена во кожни patch и се обезбедени на предната buckram на шапка исто како што е прикажано.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.КВАЛИТЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ - 6 панел капа карактеристики на seamed преден панел со целосна buckram, одговараат на ткаенина undervisor, појавување на боја sweatband и пред криви стакло.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.

Основните својства

Додатоци на производот