.

.

Hogue WS ДОО Лош Избор Направи Добри Приказни Шапка (Везени Тато Ззп)

Hogue WS ДОО Лош Избор Направи Добри Приказни Шапка (Везени Тато Ззп)

DEN 646.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тока затворање.Hogue WS ДОО.Yupoong 6245 CM - Неструктурирани Класичен Тато Капа.Тато капи, не само за татковци, а не обратно.Овој еден, доби ниска профил со прилагодливи рака и криви стакло. 100% chino памук twill Неструктурирани, 6-panel, ниска профил 3 ⅛ "круна Прилагодливи на рака со антички тока Главата обемот : 20 ½" - 21⅝".

Основните својства

Додатоци на производот