.

.

Makartt 12 Бои Блеска Помине Sequins,Љубов Срцето Помине Sequins,Буци Сјајот Помине Уметност Декорација 12 Бои Љубов Срцето Помине Sequins со 1Pcs Помине Лепак Ноктите/Лице Уметно?

Makartt 12 Бои Блеска Помине Sequins,Љубов Срцето Помине Sequins,Буци Сјајот Помине Уметност Декорација 12 Бои Љубов Срцето Помине

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Лек под УВ светлина или LED светло.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ – 12 кутии убаво тематските sequins и 1 шише sequin лепак.Широко Usages : .Се однесуваат на некои декорација на collarbones и оружје за супер блескава ефект.Овде, во Makartt, ние се нашата најголема инспирациите од вас, нашите креативни клиенти, неверојатни дизајни, бои и техники се реновиран секојдневно, насекаде.Плажа getaways, фестивали, date night, па дури и зум ноќ - сето тоа е фер игра кога ќе добиете за да се отклучи вашиот креативност.Употреба на пар на помош на пинцета да ги применат sequins на вашите нокти, а потоа се Излечи со УВ/LED светилка.Гел за Нокти, на доградба на Акрилни Нокти Лажни Нокти, свој Природни Нокти, дури и безбедно за вашето лице & тело за следната партија или фестивал.Се применуваат УВ боја гел.Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти и природни нокти, итн.За да креирате некои симпатична DIY занаети, како што се украси за чевли, свадба фустан, фармерки, телефон случај, автомобили и така натаму.Како да го Користите : .Печат со јасна врвот грб, и лек од УВ/LED светилка.Makartt е убеден дека ние може да обезбеди токму она што го барате за, затоа што ни кажа.(Не се лек!).MAKARTT Е НОКТИ SEQUIN SET – Имаат неверојатна креативна & custom ноктите со нашите нокти sequin сет за DIY помине уметност.Облагородување на вашиот телефон случај, уметности и занаети, сè е можно за почетници и професионалци со нашите DIY sequin сет.Креирајте ваш сопствен изглед со толку многу опции во еден пакет.Чувајте ги вашите нокти чисти и се применуваат голем слој на база на грб.РАЗНОВРСНА и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Нашите Нокти Sequin во Собата може да се користи на она што го сакате.

Основните својства

Додатоци на производот