.

.

Clairol Коренот На Допир До Трајно Губење На Боја, 5 Средни Кафена Боја На Коса, 2 Count

Clairol Коренот На Допир До Трајно Губење На Боја, 5 Средни Кафена Боја На Коса, 2 Count

DEN 553.44

Количина на стоки
Това е достапна

#1 на постојан коренот на допир нагоре боја на косата решение за долго-траен, природен изглед корени.Коренот на допир нагоре трае само 10 минути и трае до 3 недели.Беспрекорно мешавини со водечките нијанси, дури и салон за боја Помеѓу водечките мало постојан нијанси и пред-формулирани салон боја.Дома боја на коса ти дава постојан допир-доказ, пот-доказ корени.Постојана коренот на допир нагоре боја на коса кои лесно мешавини со водечките нијанси, дури и салон боја за 100% сива покриеност.

Основните својства

Додатоци на производот