.

.

Bambini Памук Бебе Момче Девојка Кратко Sleeve Onesie Bodysuit Број 3-Pack - Новородените

Bambini Памук Бебе Момче Девојка Кратко Sleeve Onesie Bodysuit Број 3-Pack - Новородените

DEN 302.64

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук. 3 bodysuits по пакет.Rib ткаенина протега за удобност.Дното 3-брзо затворање за олеснување на менување на бебето пелена.Кратко Sleeve bodysuit може да се носи самостојно или под други облека за раслојување.Bodysuit може да се носи под отворено јакна или целосно скриени во внатрешноста на footie или други облека.Ткаенини : 100% Памук; останува мека мијат по миење.Грижа Инструкции : Машина за миење ладно.Не кајгана.Собори сува ниска.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Девојката е Краток Ракав Едно Парче направени од 100% памук rib поврзана ткаенина, оваа забава различни пакет на кратко sleeve onezies не е само удобно и пријатно, но ќе помогне да се изразат нејзината "girly страна".• 100% Памук Rib Поврзана Материјал за Удобност и Breathability• Проширување Рамо Деколте да им Помогне Повлечете Облека со Текот на Бебето е Главата Многу полесно• Дното Предвремени Затворање Е во Склопот Наоѓа во Предниот за Брзо Менување на• Ребрести Нога Отворање го Прави за Совршено се Вклопуваат• Машина за Миење / Собори Сува&ЗАБЕЛЕШКА : Моделите прикажани се за илустрација само.Можете да ги примите различен модел во боја која ќе ја одберете.

Основните својства

Додатоци на производот