.

.

Мрзливи Еден Смешно Животно Боксери, Новина Боксер Шорцеви, Хумористични долна облека, Замолчени Подароци за Мажите, Фарма Дизајни

Мрзливи Еден Смешно Животно Боксери, Новина Боксер Шорцеви, Хумористични долна облека, Замолчени Подароци за Мажите, Фарма Дизајни

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.Машина За Миење.ХУМОРИСТИЧНИ долна облека : Одете во кревет среќен со овие комично боксер шорцеви!Тие се сигурни да се направи да се смеат со нивните паметни јазичните досетки.Изберете од неколку различни стилови, вклучувајќи ги и оние со животни.ЗАБАВА ЗАМОЛЧЕНИ ПОДАРОК : За jokester во вашето семејство, да го добие овие смешни боксери.Тој ќе добие удар надвор од нив!Подарок тоа да класа кловн во вашиот живот за Божиќ, на неговиот роденден, или специјални прилики.УДОБЕН & ПРОСТРАНА : Овие боксер панталони се изработени од 100% премија чешлани памук поврзана за врвен комфор.Тие имаат лабава одговара, ви дава многу слобода да се движат и се водат.ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ : Нашата punny боксер шорцеви функција на мека изложени еластичен појас за удобно се вклопуваат.Тие исто така имаат копчето лета.МАШИНА ПЕРАТ : Овие боксери се preshrunk, па тие се во склопот машина перат.Измијте со слични бои и собори сува ниска.

Основните својства

Додатоци на производот