.

.

Мрзливи Еден Смешно Животно Боксери, Новина Боксер Шорцеви, Хумористични долна облека, Замолчени Подароци за Мажите, Фарма Дизајни

Мрзливи Еден Смешно Животно Боксери, Новина Боксер Шорцеви, Хумористични долна облека, Замолчени Подароци за Мажите, Фарма Дизајни

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа, исто така, има едно копче лета за својата погодност.Памук е preshrunk, па вие не мора да се грижите за овие боксери намалување на фен.Тие ќе го цениме смешна, велејќи и комично дизајн.ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ : Нашата punny боксер шорцеви функција на мека изложени еластичен појас за удобно се вклопуваат.

Основните својства

Додатоци на производот