.

.

Bling Дијамант Случај за Samsung Галакси A11, LCHDA Сјајот Кристално Јасно Сјае Светло Дијаманти Луксузни Искра Транспарентен Кристал Браник Жени, Девојки Заштитна Телефон ?

Bling Дијамант Случај за Samsung Галакси A11, LCHDA Сјајот Кристално Јасно Сјае Светло Дијаманти Луксузни Искра Транспарентен Кристал

DEN 168.00

Количина на стоки
Това е достапна

[Компатибилен Модел] : LCHDA bling сјае светло дијаманти кристално јасно rhinestones луксузни искра транспарентен браник телефон случај совршено компатибилни со Samsung Galaxy A11. Пакет Содржи : 1 X Bling Дијамант Телефон Случај + 1 X Слободни Екран Заштитник. [Премиум Материјалот] : На сјае кристал дијамант случај за вашиот Самсунг Galaxy A11 се прави на транспарентен акрилни материјали со висока заштита на животната средина, термичка отпорност, отпорност на корозија, која може да се направи школка го користите подолго време. [Bling Дијамант] : Samsung Galaxy A11 случај со луксузни елегантен дизајн, назад со сјајна инкрустирани вештачки rhinestones и дијаманти, сјае светло како дијаманти декорација ќе го направи вашиот телефон брилијантен цело време во сонце.Одговара за тинејџерите, девојки и жени. [Камера Заштита] : На мушка камера заштита круг на bling поклопецот е малку повисока од камерата, која може ефикасно да се заштити вашата камера од абење. [Тенок Одговара] : Усвојување на вистински модел, во близина одговара, прецизни инцизија на копчето и звучници, така што лесно можете да пристапите до сите функции.

Основните својства

Додатоци на производот