.

.

Електроника Март OnePlus 8T Песочник Браник Случај - Цијан

Електроника Март OnePlus 8T Песочник Браник Случај - Цијан

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Службен One Plus 8 T Песочник Браник Случај.Класичен се изврши редефинирање - Уживајте во стилски заштита со нашите безвременски Песочник заврши.Беспрекорно комбинирање на прецизност-инженерство дизајн со удобно сигурни-зафат полимерни материјали, во случај обезбедува око-фаќање на талент со лесен пристап до копчиња каде и да одите.На песочник заштитна обвивка е класична наследство од првата генерација на One Plus, и слоеви од песок се фино испрскаат.Блиску до телото дизајн, заштита на телефонот непроменети.Секој пат кога ќе го допрете, силна и удобно зрно од песочник уште допира до срцата на луѓето.Текстура заврши за супериорна контрола На класичен текстура Песочник заврши и прецизно отсекување на испис обезбеди секојдневна заштита, додека останатите тенок и лесен.Завиткани околу работ на уредот шок-отпорни браници обезбеди влијание заштита.Лесно да се чисти - измијте ја со вода и сапун за да се отстранат сите нечистотии и дамка.Совршен натпревар Дизајниран во unison со One Plus 8 T, секој заштитни случај совршено се вклопува One Plus најновите уред.Со суптилна покрена рабовите, на лесен, но многу ефективни One Plus 8 T Заштитни Случај нема да ве изневерам.

Основните својства

Додатоци на производот