.

.

Kathleen0 Removeable Фудбалски Тренинг Спортски Алатка Мини Фудбал Скокни Агилност Корисни(Жолт)

Kathleen0 Removeable Фудбалски Тренинг Спортски Алатка Мини Фудбал Скокни Агилност Корисни(Жолт)

DEN 193.68

Количина на стоки
Това е достапна

Сет од 6 про-квалитет со голема брзина, агилност пречки се совршен за да се Изгради моќ, подобрување на агилност, брзина, координација, и подобрување на целокупната атлетските перформанси, работи добро со било кој спорт или тренинг режим.Три-парче пресврт анти-да се загрози дизајн за нозете обука и нога-брзо подобрување.ПОДОБРАТ ВАШИТЕ ВЕШТИНИ : да се Изгради моќ, подобрување на агилност, брзина, координација, и подобрување на целокупната атлетските перформанси, работи добро со било кој спорт или тренинг режим.Услови спортисти во било кој спорт : кошарка, бејзбол, фудбал, фудбал, атлетика, лакрос, хокеј на трева, и повеќе.Земете го вашиот пречки за одам на фитнес, пракса, или тренинг сесија со пригоден drawstring торбичката.Го прави брзо и едноставно да се постави пречки во складирање.Лесни, свитлива, трајни и високи-температура отпорни.Големина(Dxšxv) : 44x17x35cm/17.32x6.69x13.78inch.Тежина : 440g.Пакетот вклучува : 6x Фудбалски тренинг.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет!Карактеристики : Три-парче пресврт анти-да се загрози дизајн.Лесни, свитлива, трајни и високи-температура отпорни.за нозете обука и нога-брзо подобрување.Предмет тип : Фудбал обука Материјал : PE.olor : жолта, црвена, сина, портокалова.Големина(L*W*H) : 44*17*35cm/17.32*6.69*13.78 инчен Тежина : 440g.Пакетот вклучува : 1*Фудбалски тренинг Забелешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Основните својства

Додатоци на производот