.

.

XiangXin Мачка Играчка, Риба Змија Мачка Играчка Кадифен Милениче Играчка Прекрасна Кадифен Играчки Прекрасна Симпатична Мачка Играчка, Catnip Играчки за Миленичиња Куч?

XiangXin Мачка Играчка, Риба Змија Мачка Играчка Кадифен Милениче Играчка Прекрасна Кадифен Играчки Прекрасна Симпатична Мачка Играчка,

DEN 1267.20

Количина на стоки
Това е достапна

Со catnip во играчка, тоа може да го стимулира забава на мачка да се игра, за ослободување на мачка игра природа.Користете кадифен материјал да се направи вашата мачка се чувствуваат комотно.Квалитетот на кадифен е добро, мека и ќе не боли мачка.Мал и лесен, полесен за вашата мачка да се игра.Повеќе форми даде вашата мачка повеќе игра и опции.Функција : 1. Користете кадифен материјал да се направи вашата мачка се чувствуваат комотно.2. Со catnip во играчка, тоа може да го стимулира забава на мачка toplay, ослободување на мачка игра природа.3. Multipleshapes даде вашата мачка повеќе игра и опции.4. Мал и лесен,полесен за вашата мачка да се игра.5. Квалитетот ofplush е добро, мека и ќе не боли мачка.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мачка Toy Material : Кадифен Боја : Како Pictures Shown Производ Големина : Змија : Прибл. 12.7 x 8.7 cm/5.0x3.4in Fish : Прибл. 10.5 x 5.5 cm/4.1x2.2in Dinosaur : Прибл. 9.5 x 8.4 см/3.7x3.3in Weight : Прибл.33g Package Листа : 1 x Змија Форма Toy1 x Риба Форма Toy1 x Диносаурус Форма Играчка.

Основните својства

Додатоци на производот