.

.

Beistle Алиса во земјата на Чудата Мини Centerpieces 5-Инчен (4-Единици).

Beistle Алиса во земјата на Чудата Мини Centerpieces 5-Инчен (4-Единици).

DEN 165.60

Количина на стоки
Това е достапна

1 Пакет со 4-Единици вкупно.Секој централен големина е околу 5-Инчен.Се отвора полн круг и се печатени на двете страни.Едноставно се шири ткиво и клип за инстант setup.Додадете животот на вашиот tabletop со овие украси.Се создаде чај партија е да се запамети со Алиса Во земјата на Чудата Мини Centerpieces.Екранот овие маса декорации за време на чај време собири, Алиса Во земјата на Чудата прослави, и принцезата настани да се направи вашата партија поп со забава.Ќе добиете 4 ткиво centerpieces по пакет.Тие се целосно собрани, едноставно да се шири на ткиво и клип за инстант setup.Секој централен мерки околу 5-Инчен во големина.Тие се отвори полн круг и тие се печатени на двете страни.

Основните својства

Додатоци на производот