.

.

suruikei Складиште Seagrass Тунел со Топки, Трева Тунелот Куќа, Мали Животни Активност Центар, Повеќе Влезовите го Прави Овој Идеален за Повеќе домашни Миленици,Совршен за

suruikei Складиште Seagrass Тунел со Топки, Трева Тунелот Куќа, Мали Животни Активност Центар, Повеќе Влезовите го Прави Овој Идеален

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме проверете ја големината пред купување, без разлика дали тоа е погоден за вашето домашно милениче.Топло Совети : 1.Ова домашно милениче тунел ќе ги задоволи вашето домашно милениче е природен инстинкт да се зариваат, истражуваат и гнездо.Бидејќи ние се користат железо жици за да се поправи на обликот, може да се врати во форма со мало прилагодување со рака. Ве молиме проверете ја големината пред купување, без разлика дали тоа е погоден за вашето домашно милениче.5-инчен(W)ве Молиме обратете се слика за повикување.Ова складиште цевка одговара на вашето домашно милениче потреби и инстинкти, држејќи ги љубопитни.Хрчак Seagrass Тунелот : Дизајнирани 4 влезовите кои го прават истражување забава.Идеален за џуџе хрчак, Сирискиот хрчак, gerbils, глувци и други мали големина глодари.Вашите миленици ќе сакаат трки низ тунелот и откривање на нови патеки од секој влез.Вашиот кожен пријатели ќе љубов за да се искачи на неа, ја извршите преку тоа, и да уживате во повеќе забава изведба во оваа активност setup.5-инчен, од страна на влезот е 1.Ве молиме проверете ја големината пред купување, без разлика дали тоа е погоден за вашето домашно милениче.Она што ќе добиете : Еден Складиште Seagrass Тунелот, доаѓа со 3 пакети на игра топката играчки и 3 борови шишарки, секоја со различна текстура.Вашите миленици ќе сакаат трки низ тунелот и откривање на нови патеки од секој влез.8-инчен(L) x 3.8-инчен(L) x 3.Природни материјали, безбедно за вашите миленици.Идеален за џуџе хрчак, Сирискиот хрчак, gerbils, глувци и други мали големина глодари.Смешни DIY Играчки : Ова домашно милениче тунел ќе ги задоволи вашето домашно милениче е природен инстинкт да се зариваат, истражуваат и гнездо.

Основните својства

Додатоци на производот