.

.

Janki Создавање Ексклузивни Индискиот Памук Печатени т Чај Тенџере Décor Покрие Традиционалните Чај Ватенка Флорални Потоплите Чај Cozies Перат Гроздобер Чај Пријатно Т?

Janki Создавање Ексклузивни Индискиот Памук Печатени т Чај Тенџере Décor Покрие Традиционалните Чај Ватенка Флорални Потоплите Чај

DEN 409.20

Количина на стоки
Това е достапна

Памук.Големина : 14 X 11 Инчи.Овој Стилски Чај Атмосфера одржување на содржината загрее и изгледаат одлично на секој дом, кујна и маса.Одличен подарок за семејството и пријателите.Перење Настава : Нежна Рака Мие Посебно Во Ладна Вода.Сува Во Сенка.Служат на чај во мода и стил преку покривање на чај тенџере со рака блок печатени Чај Пријатно.Двете лицето и грбот материјал на quilted чај пријатно е направен од памук.За да се пополни внатрешноста на чај удобна го прави многу светлина во тежина и добро за секојдневна употреба.Ненадмината дизајни кои го прават тоа корисна кујна додатоци.Чај атмосфера има јамка за лесни за складирање.Уживаат во долги разговори и sip вашиот чај со леснотија, како тоа ќе остане топло во оваа изолирани чај првенство пријатно.

Основните својства

Додатоци на производот