.

.

Карбид Chamfer Мелница 90Deg 3/4X3/8, Број на Флејта: 4

Карбид Chamfer Мелница 90Deg 3/4X3/8, Број на Флејта: 4

DEN 8048.16

Количина на стоки
Това е достапна

Карбид Chamfer Мелница 90 Deg 3/4"X3/8, Спецификации : Предмет : Карбид Chamfer Мелница 90 Deg 3/4"X3/8 Крајот Мелница Стил : Chamfer Крај : Соголени Број на Флејта : 4 Должина на Сечење : 3/8" месо тело Кол. : 3/4" Мелничката Кол. : 3/4" Вкупна Должина : 4" Крај Милиони Материјал : Карбид Еден Крај/Двојно Крајот : Еден Крај.

Основните својства

Додатоци на производот