.

.

CRAFTMEMORE Метал О Прстен Пролет Отворање Чанта Одлуки Snap Предизвика Агол-Раб O-Прстени Клип Копче Прстен Носителот Торба Хардвер 2 buc (1 Инч, Сребро)

CRAFTMEMORE Метал О Прстен Пролет Отворање Чанта Одлуки Snap Предизвика Агол-Раб O-Прстени Клип Копче Прстен Носителот Торба Хардвер

DEN 232.56

Количина на стоки
Това е достапна

Пролет-opeing O-прстени за повикување прстен, чанта циклуси, чанта, diy занает проекти и повеќе.Ве молиме видете на следната слика за димензија на секоја големина.Големина options укажуваат внатре дијаметар од О-прстени.Направени од цинк легура метал со ' рѓа-превентивни слој.Висока јачина и високо отпорни на корозија.Пакување од 2 O-прстени.Одберете го вашиот сакав големина и боја!.Повеќе метал занает додатоци за вашите креации, ве молиме посетете ја нашата CRAFTMEMORE storefront на !.Пролет-opeing O-прстени за повикување прстен, чанта циклуси, чанта, diy занает проекти и повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот